Oferta specjalna
ogrody zimowe
obiekty zabytkowe
OBIEKTY ZABYTKOWE

Mimo żywiołowego rozwoju architektury nowoczesnej, w większości europejskich miast nadal zachowało się wiele obiektów o wartości kulturowej i zabytkowej. Dzięki nim miasta te zachowują swój kameralny charakter i specyficzny urok.
Jako producenci budowlanej stolarki drewnianej staramy się również brać czynny udział w zachowaniu świetności pamiątek minionych lat. Z myślą o tym wprowadziliśmy na rynek system okien zabytkowych umożliwiający wierne odwzorowanie wyglądu stolarki oryginalnej z jednoczesnym zachowaniem wszystkich funkcji i parametrów technicznych nowoczesnych okien takich jak izolacyjność ciepła, akustyczna, szczelność czy odporność na wody opadowe.

System ten podzieliliśmy na trzy poniżej wymienione typy:

1.okna o profilu stylizowanym
2.okno zabytkowe jednoramowe
3.okna skrzynkowe TOP- ARIES


Realizujemy specjalistyczne zamówienia przeznaczone do wszelkich obiektów o charakterze zabytkowym, na co posiadamy referencje licznych firm współpracujących zajmujących się konserwacją i rewitalizacją obiektów zabytkowych oraz Konserwatorów Zabytków.
» Galeria
  ARIES Firma Produkcyjno - Handlowa Edward Skał 94-007 Łódź, ul. Maratońska 162 mail: aries@aries-okna.pl, tel. 600 250 059 | 602 390 319 | 660 771 319